fbpx

Excellent Logistics

LogEx Group - o nas

Strategia LogEx:

Excellence in Logistics

Doskonałość w logistyce i transporcie

LOGEX powstał po to by budować Twoją przewagę rynkową dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne i trendy rynkowe.

Zmiany i poszukiwanie coraz bardziej doskonałych rozwiązań…
To fakty które jak w żadnej innej branży tak w logistyce dotykają nas i procesy otaczające nas każdego dnia.

Od zawsze fascynowały nas nowoczesne technologie. Z ogromnym zainteresowaniem sprawdzamy i wdrażamy nowe rozwiązania w transporcie i logistyce. Wszystko po to by budować przewagę konkurencyjną naszych klientów.

LogEx - Twoja przewaga dzięki naszej wiedzy i technologii.

Filary współpracy

Nasze wartości:

Wartości i zasady to filary współpracy w ramach łańucha dostaw. Poznaj nasze wartości:

Logistyka i transport to jedne z  najważniejszych sektorów gospodarki. Ich znaczenie jest kluczowe dla klientów a sprawne połączenia i sieci transportowe często są porównywane do krwioobiegu naszego organizmu. 

Po pierwsze: Klient!

Często wydaje się, że Klient jest na końcu łańcucha dostaw. Wszystkie nasze działania i zadania zaczynamy stawiając klienta na początku. To się sprawdza.

Zaangażowanie

Na 100%. Logistyka to nasza pasja, więc poświęcamy się jej w pełni. Tylko 100% wejście w proces i pełne zaangażowanie  daje szansę sukcesu.

Jasne zasady

Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw wymaga precyzyjnych ram działania w oparu i jasne kryteria. W taki sam sposób realizujemy nasz proces. 

Współpraca

Łańcuch dostaw to zawsze praca zespołowa wielu osób. Łańcuch ogniw nierozerwalnie połączonych i współpracujących ze sobą osób i zespołów. 

END-TO-END
SUPPLY CHAIN

Nasza wizja łańcucha dostaw

LogEx Group
Excellence in Logistics

Kompleksowe rozwiązania logistyczne.

Robimy wszystko by w doskonały sposób realizować złożone i szybko zmieniające się potrzeby w łańcuchu dostaw. 
Szeroki wachlarz usług od transportu i spedycji, przez usługi magazynowe aż po logistykę kontraktową i  projektowanie łańcucha dostaw.
Cały czas dążymy do  doskonałości operacyjnej aby spełnić wysokie wymagania wydajności naszych działań w szybko zmieniającym się świecie. 
Zwiększamy wydajność działań naszych klientów, rozwiązując  ich problemy w logistyce.

Dostarczamy przewagę konkurencyjną.